SPECTRUM Max LED Sports High Mast Floodlight

Dobre oświetlenie to podstawa, aby zapewnić wygodę użytkownikom nie tylko obiektów sportowych. Jasne i równomierne oświetlenie LED polepsza widoczność, co zwiększa bezpieczeństwo i komfort przebywania po zmroku.

 

Seria lamp SPECTRUM Max LED Sports zastępują tradycyjne lampy przemysłowe   z wykorzystaniem nowoczesnej technologii LED. Wykonane ze stali nierdzewnej, pokryte powłoką antykorozyjną znakomicie nadają się do zastosowania w obiektach sportowych; wszelkiego rodzaju boiskach, stadionach, kortach tenisowych, polach golfowych, basenach jak również w przestrzeniach komercyjnych, publicznych, przemysłowych takich jak porty kontenerowe, doki załadunkowe, oświetlenie dróg, autostrad czy magazynów i hal produkcyjnych.
Lampy SPECTRUM Max posiadają szeroki wybór mocy od 100 W aż do 960W i dostępność trzech różnych kątów świecenia 60˚, 90˚, 120˚ co pozwala zastosować je w dowolnym projekcie oświetlenia. By uzyskać najwyższy możliwy poziom parametrów świetlnych w lampach SPECTRUM MAX jako źródło światła zostały zastosowane diody LUMILEDS LUXEON.
Lampy posiadają także „GLARE CONTROL SHIELD”, który prawie całkowicie eliminuje oślepianie, co ma ogromne znaczenie przy użyciu lamp na obiektach sportowych.  Jednocześnie znakomita temperatura barwowa i równomierność oświetlenia zapewniają sportowcom idealną widoczność na boisku.
Dzięki specjalnie zaprojektowanemu systemowi wentylacji obudowa wyjątkowo skutecznie odprowadza ciepło emitowane przez diody LED. Ma to decydujący wpływ na ich żywotność, dlatego nasze nowoczesne lampy polecane są wszędzie tam, gdzie liczy się wyjątkowo długa i bezawaryjna praca źródeł światła. Klasa szczelności IP67 pozwala na stosowanie Spectrum Max  nawet w ciężkich warunkach zewnętrznych i przemysłowych takich jak zapylenie oraz wysoka wilgotność. Dodatkowo wysokiej jakości materiały i podzespoły lamp serii SPECTRUM MAX  wyróżniają się na tle konkurencji niezwykle długim czasem stabilnej i bezawaryjnej pracy oraz 5-cio letnią gwarancją.

ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIU SIĘ Z KARTA PRODUKTU GDZIE ZNAJDĄ PAŃSTWO WSZYSTKIE SZCZEGÓŁOWE DANE TECHNICZNE.

Data sheet