FOCUS LED Linear Bay Light

Lampy FOCUS LED Linear Bay Light  zastępują tradycyjne lampy przemysłowe   z wykorzystaniem nowoczesnej technologii LED. Dostępność trzech różnych długości 31,6 cm, 59,8 cm, 88 cm oraz wybór mocy od 50W do 150W pozwala zastosować je w dowolnym projekcie oświetlenia. Szczególnie polecane są do zastosowania na stacjach benzynowych, w supermarketach, magazynach, halach wystawowych i produkcyjnych, punktach poboru opłat na autostradach oraz wielu innych przemysłowych i komercyjnych miejscach.

Opatentowana obudowa wykonana jest z odlewu aluminium, a znakomitej jakości diody LUXEON 3030 2 D gwarantują najwyższy poziom parametrów świetlnych. Klasa szczelności IP65 pozwala na stosowanie Focus Led Linear nawet w ciężkich warunkach zewnętrznych i przemysłowych, takich jak zapylenie oraz wysoka wilgotność.  Lampy te polecane są wszędzie tam, gdzie liczy się wyjątkowo długa praca źródeł światła, przy oszczędnościach w zużyciu energii dochodzących do 60-70 procent.

Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości materiałów i podzespołów Lampy z serii Focus  LED wyróżniają się na tle konkurencji niezwykle długim czasem stabilnej i bezawaryjnej pracy oraz 5-cio letnią gwarancją.

ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIU SIĘ Z KARTA PRODUKTU GDZIE ZNAJDĄ PAŃSTWO WSZYSTKIE SZCZEGÓŁOWE DANE TECHNICZNE.

Data sheet